Horoskop červenec 2023

Nejvýznamnější konstelace červenec 2023

První polovinu tohoto letního měsíce budou ovlivňovat harmonicky působící konstelace přející výletům do přírody či vysokohorské turistice a setkáním s rodinnými příslušníky ( Slunce s Merkurem bude postupovat znamením Raka ), díky této konstelaci by se měly i hýbat obchody. Venuše ruku v ruce s Marsem bude procházet královské znamení Lva, takže nuda nebude na pořadu dne a lidé se budou s chutí seznamovat, nebudou šetřit na zábavách a mnohdy zapomenou na slušné vychování ( Venuše kvadrát Uran ve znamení Býka ). Ve druhé půli tohoto měsíce se však již přiženou pomyslná astrologická mračna ( Mars opozice Saturn, Merkur kvadrát Uran ) a výsledkem pak budou dramatické děje v přírodě i ve společnosti. Bohužel i na našem území lze očekávat ve druhé polovině července zvýšenou četnost karambolů v hromadné i v individuální dopravě, přijít mohou i výpadky počítačových či rozvodných sítí ( tranzitující Merkur ve znamení Lva bude v opozici na Urana republiky ve znamení Vodnáře ).

1. - 2. červenec – Slunce s Merkurem ve znamení Raka bude v sextilu s Jupiterem ve znamení Lva, což vytváří příjemnou kvalitu času jak pro byznys, tak pro setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku.

3. – 4. červenec Slunce trigon Merkur republiky, Merkur konjunkce Jupiter republiky – dají se očekávat úspěchy našich obchodníků, politiků a umělců.

6. – 7. červenec – Merkur sextil Uran vytváří dobrou kvalitu času pro nákupy výpočetní nebo komunikační techniky.

9. – 10. červenec – Merkur v Raku bude v trigonu s Neptunem v Rybách, a to je konstelace přímo vybízející k cestám k vodě a po vodě, rovněž pak ke studiu duchovní literatury.

14. – 15. červenec – Slunce sextil Uran opět přeje investicím do výpočetní a komunikační techniky, světlo světa mohou spatřit zajímavé novinky vědy a techniky.

19. – 24. červenec – z astrologického hlediska to jsou velmi dramatické dny, za kterých může svět očekávat řádění živlů přírodních i teroristických. Vyloučit nelze zemětřesení, sesuvy půdy, výbuchy sopek, cyklóny, požáry a prudké bouře. Otřesy mohou přijít i na světových burzách, možné jsou výpadky rozvodných a počítačových sítí. V těchto dnech není radno podnikat cokoliv riskantního. ( Mars opozice Saturn, Merkur kvadratura Uran ). Možné jsou i havárie v hromadné dopravě a to bohužel i v letecké či železniční.

26. - 28. červenec – Merkur dostihne na své pouti ekliptikou Venuši na konci znamení Lva a díky tomu by se obchody měly hýbat, lidé by spolu měli dobře komunikovat a opět by nuda neměla být na pořadu dne . Jsou to velmi dobré dny pro důležitá jednání, pro podpisy smluv, pro uzavírání obchodů a pro seznamování se s vhodnými partnery.

29. - 31. červenec – pro naši republiku to jsou z pohledu astrologického vcelku pohodové dny, jelikož tranzitující Venuše bude v harmonické vazbě se svou pozicí v horoskopu republiky a navíc tranzitující Mars vytvoří sextil na Merkura republiky. V důsledku těchto pozitivně působících konstelací lze očekávat úspěchy našich umělců i obchodníků, zabojovat by měli i naši sportovci ve střetech se svými protivníky.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR