Chronoekonomická analýza února 2015
První čtyři únorové dny přejí z chronoekonomického hlediska obchodům jak s alkoholickými tak nealkoholickými nápoji, s ropou a s ropnými deriváty. Zvýšenou měrou by se měla prodávat kvalitní umělecká díla a hudební nosiče. Koncertní síně a divadla by měla praskat ve švech. Vyplatit se mohou investice do biotechnologií a do akcií farmaceutických koncernů.
Chronomy ( genetické kódy časové struktury ) ovlivňující dění na světových trzích mezi 5. a 6. únorem jsou poněkud dramatičtější a mohou vést k proměnlivým náladám trhu a k rozkolísání burzovních indexů. Trhům také neprospěje vyhrožování sankcemi či jejich zavádění.
8. až 12. února lze z chronoekonomického pohledu opět očekávat oživení trhů s ropou a s alkoholickými nápoji, dobré výsledky by měl zaznamenat obuvnický průmysl a biotechnologie.
Pátek třináctého a sobota čtrnáctého února může světu přinést nábožensky motivované nepokoje a pokus rozdmýchat doutnající konflikty, což může rozhoupat nálady na trzích.
Mezi 15. a 18. únorem se projeví kvalita času ideální pro zahajování nových projektů, pozitivní impulzy by měly dostávat opět firmy produkující moderní technologie, zabodovat by měly akcie gigantů softwaru i hardwaru.
19. a 20. února budou ovlivňovat dění na Zemi dramatické chronomy, které přinesou skokovou změnu v kvalitě času a nálada na trzích bude pravděpodobně dosti rozkolísaná. 19. -20. únor mohou být ještě vlhkými dny a pishki.org chladnými dny a od 21. února by se mělo klima v přírodě i ve společnosti prohřívat, trhy by se měly rozhýbávat a mohla by začít panovat býčí nálada.
22. odpoledne a 23. února lze ve světě očekávat nábožensky motivované nepokoje, možná jsou i zemětřesení.
24. – 28. února budou působit na trhy převážně pozitivní chronomy přející investicím do firem produkujících moderní technologie, a to zejména pro letectví, pro kosmonautiku a pro zbrojní průmysl. Výjimkou může být 25. únor, kdy nálady na trhu mohou být velmi volatilní, stejně tak jako počasí toho dne.
Pro naši republiku je situace mezi 4. a 15. únorem z chronoekonomického hlediska dosti náročná a lze očekávat děje v přírodě i ve společnosti, které mohou poškodit naši exportní politiku.