Seminář astrokartografie a astromedicíny

Seminář astrokartografie a astromedicíny

V sobotu 23. října 2004 bude na adrese Dobrovského 8, Praha 7 naše Škola klasické astrologie pořádat seminář na téma ASTROKARTOGRAFIE. Seminář bude trvat 5 hodin od 12.30 hod do 17.30 hod a bude rozdělen na tři části.

Část teoretickou, ve které probereme důkladně astrokartografické premisy a vlivy jednotlivých planet.

Část praktická bude založena na rozboru konkrétních příkladů, přičemž využijeme digitálního projektoru a budeme promítat na zeď horoskopy jak standartní tak relokační.

Ve třetí části pak dáme prostor diskusi a poradíme začínajícím astrologům s jejich problémy, které se nemusí týkat pouze astrokartografie.

V sobotu 30. října 2004 se bude konat ve stejných prostorách a ve stejném časovém rozmezí seminář astromedicínský, který bude mít opět tři části. Tento seminář je nadstavbou naší Školy klasické astrologie, ale je určen i pro zájemce, kteří naší školou neprošli.

V první části se soustředíme v obecnější rovině na astrologické předpoklady pro vyšší či nižší vitalitu, rozebereme konstelace pro nejrůznější nemoci jak psychické tak somatické.

Ve druhé části probereme praktické příklady a odpovíme na dotazy.

A ve třetí části nastíníme možnosti propojení astrologie s etikoterapií a s regresní terapií při boji s chorobami.

Cena za jednotlivý seminář činí 750,- Kč. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím peníze složenkou typu C na mou či kolegovu adresu - Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1 nebo Zdeněk Bohuslav Tyršova 12, 120 00 Praha 2 a ve zprávě pro příjemce napište, o který seminář máte zájem.

S přáním stálého zdraví Richard StříbnýIng. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR