Chronoekonomická analýza červen 2024

Chronoekonomická analýza červen 2024

První čtyři červnové dny ovlivní sentiment trhů pozitivně působící chronom Merkura s Jupiterem i s Neptunem, také Slunce s Venuší a to by mělo lidi vybídnout k nákupům luxusního zboží a módních doplňků, projevit by se to mělo na cenách akcií firem produkujících lihové i nealkoholické nápoje či na cenách ropy a ropných derivátů.

7. až 20. června přichází pro byznys méně příjemná kvalita času, díky složitým chronomům Slunce, Merkura, Saturna a Neptuna se naopak mohou rozkolísat ceny ropy, zemního plynu a vodárenských společností, stoupne riziko setkání s podvodníky. Vyloučit nelze dramatické děje ve společnosti i v přírodě, které vyvolají volatilitu na trzích. V těchto dnech může v určitých lokalitách k řádění živlů, vyloučit nelze zemětřesení, záplavy a ekologické pohromy. Přijít mohou epidemie infekčních chorob a na trzích se mohou ocitnout nebezpečné drogy.

21. – 30. června se změní kvalita času díky chronomům ze sektoru Raka do sektoru Býka, což by mělo podpořit trhy se stavebninami, s realitami a pozitivní impulz by měl dostat i cestovní ruch.1. až 14. června budou dění v našem státě specificky ovlivňovat náročné chronomy, při kterých může být naše veřejnost pobouřena násilnými trestnými činy a loupežemi. Ve druhé polovině tohoto měsíce by se měla situace ve společnosti i na našem trhu zklidňovat a stabilizovat, výjimkou je chronoekonomická situace 21., 25 a 26. června.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR