Chronoekonomická analýza únor 2023

Chronoekonomická analýza únor 2023

V prvních pěti únorových dnech by mohl trhy s akciemi firem produkujících moderní technologie a podporujících letectví, kosmonautiku a informatiku poněkud rozkolísat chronom Slunce s Uranem a Venuše s Marsem.

6. až 8. února chronom Venuše vůči Uranu opět přeje investicím do sféry informačních technologií.

14. až 18. února povzbudí byznys s akciemi vodárenských, plynárenských a petrochemických společností chronom Venuše s Neptunem. Patron obchodníků Merkur se ocitne v pozitivně působícím chronomu s Jupiterem, takže stoupne pravděpodobnost růstu burzovních indexů, obchody by se měly hýbat.

20. a 21. února se zvýší napětí mezi Merkurem a Uranem, což může vést k rozkolísání cen kryptoměn a akcií firem produkujících výpočetní a komunikační techniku.

22. a 23. února pak naopak Merkur v pozitivně působícím chronomem Marse může rozhýbat obchody se zbrojařskými a s ocelářskými akciemi.Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v první polovině tohoto února velmi náročné a chronom Saturna může přinést organizované projevy nespokojenosti našich občanů se svou ekonomickou situací a to trhy ponesou nelibě. Lid může díky zdražování potravin a energií chudnout. Oleje do ohně mohou přilít další případy odhalení korupce. I druhá polovina února není pro naši ekonomiku nějak zvláště příznivá, nicméně se snad od března začne blýskat na našem území na lepší časy…

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR