Chronoekonomická analýza listopad 2022

Chronoekonomická analýza listopad 2022

1. až 12. listopadu budou dění na burzách a ve světovém obchodě ovlivňovat dosti dramaticky působící chronomy, které mohou přinášet nadprůměrné zisky zbrojařským koncernům, právnickým firmám a bezpečnostním službám. Celkový odhad ICHE je, že mohou v těchto dnech přiletět „černé labutě“ jako jsou např. teroristické útoky na rozvody elektrické energie, na plynovody, na ropovody či na optické kabely – informační dálnice. Vyloučit nelze ani blackouty a eskalaci obchodních i pozemských válek. Oleje do ohně velmi náročné situace mohou přilít i přírodní pohromy doprovázené řáděním živlů. Na burzách může panovat velká volatilita a to zejména u cen ropy, zemního plynu a elektrické energie. Možné jsou i krachy velkých společností, bank či finančních institucí. Velké výkyvy mohou přijít i u kurzů kryptoměn či fiat měn.

13. - 16. listopadu dostane svět šanci k zakopání válečné sekery a uzavřít rozumné dohody díky příznivějším chronomům.

18. -19. listopad ovlivní nepříznivý chronom, za kterého se zvýší riziko podvodů. Kvalita času není vhodná pro větší investice či pro koupi zboží trvalejší hodnoty. Lze očekávat výkyvy cen ropy a zemního plynu.

21. – 28. listopadu budou opět působit vcelku harmonické chronomy, za kterých by se měly obchody hýbat a na trzích by mohl zavládnout opatrný optimismus, burzovní indexy by měly stoupat. Lidé by měli být schopni a ochotni ušetřené peníze investovat do akcií firem produkujících moderní technologie, do akcií farmaceutických a zbrojařských koncernů.

29. listopadu až 2. prosince jsou pro trhy i pro společnost opět náročnější dny plné zvratů. Je zde zvýšené riziko dramatických dějů v přírodě i ve společnosti vedoucích k rozkolísání trhů a burzovních indexů.Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v listopadu 2022 jako jízda na horské dráze – nahoru dolů. Obchodníci by si měli mnout ruce a obchody by se měly hýbat zejména mezi 4. a 8. listopadem, dále mezi 22. a 24. listopadem. Naopak mimořádně náročná chronoekonomická situace přichází mezi 11. a 19. listopadem či mezi 28. a 30. listopadem, kdy na našem území lze očekávat dramatické děje v přírodě i ve společnosti. Možné jsou i organizované akce občanů nespokojených s politickou a s ekonomickou situací, sílit budou tlaky na odstoupení ministrů či rovnou celé vlády a vyloučit nelze ani výpadky rozvodných a počítačových sítí. Lze předpokládat i krachy velkých společností doprovázené rostoucí nezaměstnaností.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR