Horoskop týdne od 23. do 29. října 2017

Horoskop týdne od 23. do 29. října 2017

Z astrologického hlediska je nejvýznamnější konstelací tohoto týdne zahájení jubilejního stého Slunečního cyklu pro naši republiku, jelikož 27. října 2017 ve 12.11 hod SELČ se Slunce dostává na stejné místo, na jakém bylo při založení republiky 27. října 1918. Horoskop sestavený pro tento okamžik a pro souřadnice Prahy pak bude podbarvovat dění v naší krásné zemi až do dalších „narozenin“. Tento tzv. Solární horoskop naznačuje, že po parlamentních volbách by měla být ustanovena vláda, jejíž činnost by měla být s ohlédnutím zpět hodnocena většinou národa velmi pozitivně. Měla by to být vláda schopná hledat kompromisy ku prospěchu většiny obyvatelstva a naše země by také s jejím přispěním měla vzkvétat. ( Slunce v těsné konjunkci s Jupiterem ve znamení Štíra v desátém domě ). Silný vliv vycházejícího Saturna ve znamení Střelce dává dobrý předpoklad ke zlepšení názoru české veřejnosti na soudnictví a na významné představitele duchovních proudů naší společnosti, kteří by se měli projevovat důstojně a zodpovědně. Mnozí naši dobře situovaní spoluobčané budou investovat v tomto cyklu času do nemovitostí nejen u nás, ale i v cizině. Náš stát by se po volbách měl stabilizovat a vylepšit si rating jak vnitropolitický tak v mezinárodních vztazích.Pondělí a úterý

V pondělí bude Merkur ve znamení Štíra v kvadrátu s Neptunem republiky ve znamení Lva, což zvýší riziko určitých zmatků v dopravě i na naší politické scéně. V úterý však Merkur bude v trigonu s Neptunem z mundánního hlediska ( platného pro celý svět ) a díky tomu by měli být kreativní jedinci líbáni múzami a vytvořit umělecká díla nadčasové hodnoty. Brány k vyšším duchovním stavům při meditacích a při rozjímáních budou pootevřeny.

Středa a čtvrtek

V těchto dnech dostihne Slunce na své pouti ekliptikou Jupitera na počátku znamení Štíra, takže by lidé měli spolu uvolněně a přátelsky komunikovat, je to ideální konstelace pro podpisy významných smluv či pro důležitá jednání.

Pátek až neděle

O víkendu přejde Jupiter přes Slunce v horoskopu České republiky a náš stát by měl jak v politické tak v ekonomické sféře dostávat pozitvně působící impulzy. Obchody by se měly hýbat a ve společnosti by měla panovat vcelku dobrá nálada a optimismus.

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR