Horoskop týdne od 16. do 22. října 2017

Horoskop týdne od 16. do 22. října 2017

Prvních pět dnů tohoto týdne ještě poznamená napětí mezi znamením Vah a znamením Berana, které může světu přinést požáry, výbuchy a mezinárodní napětí doprovázené hrozbami o vypovězení v minulosti podepsaných dohod. Leckde může dojít k výpadkům počítačových a rozvodných sítí. ( Slunce ve znamení Vah v opozici na Urana ve znamení Berana ). Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě ( tranzity ) jsou vcelku harmonické a z astrologického hlediska se dá předpokládat, že v průběhu voleb do poslanecké sněmovny ČR lidé budou spíše uvážliví a že po skončení voleb vznikne rozumná koalice, která bude důstojně vládnout ku prospěchu většiny obyvatelstva naší krásné země. S podporou Jupitera blížícího se ke Slunci v horoskopu ČR by se povolební situace měla vyvinout důstojným způsobem. Navíc v době voleb přechází Slunce přes Venuši republiky ve znamení Vah, tranzitující Saturn bude v trigonu na Lunu republiky a v sextilu na Urana republiky, což dává dobrý předpoklad pro to, aby se ustálila nová rovnováha sil bez naprostých extrémů.Pondělí a úterý

Luna se bude pohybovat spolu s Marsem znamením Panny a vytvoří napěťovou vazbu se Saturnem ve znamení Střelce a díky tomu se může leckomu jak obrazně tak v určitých lokalitách i doslova třást půda pod nohama. Zejména úterní ráno bude dosti náročné.

Středa a čtvrtek

Ve středu dopoledne dostihne Merkur na své pouti ekliptikou Jupitera na počátku znamení Štíra, takže by lidé měli spolu uvolněně a přátelsky komunikovat, je to ideální konstelace pro podpisy významných smluv či pro důležitá jednání. Středu večer a zejména pak čtvrtek ovlivní opozice mezi Sluncem a Uranem, která může světu přinést havárie v letecké nebo v železniční dopravě, technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy a leckde může řádit ohnivý a vzdušný živel.

Pátek až neděle

V pátek a v sobotu budou konstelace ovlivňující dění v našem státě velmi harmonické, přející poklidnému průběhu parlametních voleb. V neděli a následující pondělní ráno, pak již budou média svými rozklady a modifikovými informacemi rozdmýchávat v duších našich občanů neklid a obavy z budoucího vývoje. ( Tranzitující Merkur ve znamení Štíra v kvadrátu na Neptuna republiky ve znamení Lva ).

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR