Horoskop týdne od 9. do 15. října 2017

Horoskop týdne od 9. do 15. října 2017

Z astrologického hlediska je v tomto týdnu nejdůležitější fakt, že 10. října po roce opouští Jupiter znamení Vah a přechází do znamení Štíra, ve kterém setrvá až do 8. listopadu příštího roku. Tato Jupiterova pozice povzbudí genetický výzkum, k významným pokrokům by mělo dojít při léčení rakoviny, na scéně by se mohl objevit lék proti AIDS a jiným těžko léčitelným chorobám. Pozitivní impulzy by však měla dostat i esoterika a hlubinná psychologie či regresní terapie, zkoumající podvědomí člověka a jeho minulé výsadky na tuto krásnou leč nebezpečnou planetu...Navíc je tato Jupiterova pozice pro naši republiku převážně pozitivně působící, jelikož máme v horoskopu naší republiky ve znamení Štíra jak Slunce tak Merkura. V důsledku toho lze předpokládat, že po blízkých parlamentních volbách se zformuje rozumná koalice, jejíž působení bude ku prospěchu většiny obyvatelstva. V tomto týdnu se na ekliptice postupně vytvoří poloviční kosmický kříž mezi Lunou ve znamení Blíženců, Marsem ve znamení Panny a Saturnem ve znamení Střelce, který světu může přinést neblahé děje v přírodě i ve společnosti. Pravděpodobné je řádění živlů přírodních i teroristických. Možná jsou zemětřesení, výbuchy sopek či prudké bouře, s velkými škodami nejen na majetku, ale i na životech. Extrémisté ze znepřátelených táborů se pokusí svými činy a výroky rozdmýchat doutnající válečné konflikty.Pondělí až středa

V tyto dny není radno podnikat cokoliv riskantního, jelikož napěťová vazba mezi Marsem a Saturnem ( kvadratura ) patří mezi nejnáročnější konstelace nejen v nativním horoskopu, nýbrž i v astrologii mundánní, která zkoumá osud celé planety. V těchto dnech se projeví v úvodu zmiňovaná konstelace nejintenzívněji a zejména úterní odpoledne je z pohledu astrologického velmi napjaté. Napětí mezi živly či mezi znepřátelenými národy bude stoupat a může se vybít za dramatických okolností. Vyloučit nelze výbuchy násilí mezi jednotlivci i mezi národy.

Čtvrtek a pátek

Slunce tranzitující bude v sextilu s Marsem republiky, což naznačuje úspěšné boje našich sportovců, vojáků a kriminalistů se svými protivníky. Merkur se zase ocitne v harmonických aspektech jak s Lunou tak s Uranem republiky, a to zase může přinést úspěchy našich vědců, techniků a výkumníků. Obchody na našem území by se měly hýbat.

Sobota a neděle

Merkur pohybující se znamením Vah se ocitne v těchto dnech v opozici na Urana ve znamení Berana a díky tomu se leckde bude technika vymykat zpod kontroly své obsluhy, vyloučit nelze výpadky rozvodných a počítačových sítí, možné jsou i havárie v letecké v železniční dopravě. Není to zrovna kvalita času ideální pro koupi komunikační nebo výpočetní techniky.

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR