Horoskop týdne od 2. do 8. řjna 2017

Horoskop týdne od 2. do 8. října 2017

První polovinu tohoto týdne ovlivní zejména znamení Ryb, ve kterém dostihne Luna na své pouti ekliptikou vládce tohoto vodního znamení – Neptuna, což vytváří kvalitu času ideální pro studium psychologie a duchovní literatury. Brány k vyšším duchovním stavům při meditacích a při rozjímáních budou pootevřeny, kreativní jedinci budou líbáni múzami a mohou vytvořit díla nadčasové hodnoty, sbližující lidi bez rozdílu náboženského vyznání a kulturního zázemí. Negativně vzato mohou leckde plavat jak doslova, když v určitých lokalitách bude příliš pršet, jinde zase u citlivých jedinců mohou přijít záplavy emocí... Druhou půli tohoto říjnového týdne pak ovlivní úplněk – opozice mezi Lunou ve znamení Berana a Sluncem ve znamení Vah, který přeje zahajování nových a dynamických projektů. V tomto týdnu bude Venuše postupovat ekliptikou ruku v ruce ( v konjunkci ) s Marsem ve znamení Panny a Slunce v konjunkci s Merkurem ve znamení Vah. Na první pohled to vypadá harmonicky, ale Venuše s Marsem vytvoří postupně kvadráty s Marsem republiky ve znamení Střelce a Slunce s Merkurem kvadráty s Jupiterem republiky ve znamení Raka. První případ nám může přinést násilné trestné činy, které pobouří veřejnost a velmi ostré mediální boje mezi politiky v předvolebním klání. Druhý případ může vyvolat komplikace v mezinárodní politice a obchodě. Našemu státu může být vyhrožováno arbitrážemi, pokutami a sankcemi, přijít mohou sporná rozhodnutí soudů.Pondělí až středa

Pondělní dopoledne může být pro dopravu na našich silnicích a dálničních tazích velmi komplikované, dají se očekávat četnější karamboly. ( Luna ve Vodnáři přechází přes Urana republiky a vytvoří opozici na Lunu a na Saturna republiky ). Noc z úterý na středu a středeční dopoledne může být také pro naši republiku z pohledu astrologického dosti náročné.

Čtvrtek a pátek

Mars tranzitující bude v kvadrátu s Marsem republiky, což naznačuje ostré boje našich sportovců, vojáků a kriminalistů se svými protivníky, ze kterých mohou vyjít se šrámy na tělech i na duších.

Sobota a neděle

Náš stát může být obviňován z nedodržování podepsaných smluv a dohod. V zahraničí mohou nastat děje, které vyženou následně peníze z kapes daňových poplatníků. Mnozí budou lehkomyslně utrácet za příliš luxusní a zbytné věci.

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR