Horoskop týdne od 18. do 24. září 2017

Horoskop týdne od 18. do 24. září 2017

Bezesporu nejvýznamnější astrologickou událostí tohoto týdne i celého měsíce září je přechod Slunce do znamení Vah, ke kterému dochází 22. září ve 22.02 hod SELČ. Na Severní polokouli tak dochází k Podzimní rovnodennosti a horoskop sestavený pro tento okamžik a pro souřadnice hlavního města pak podbarvuje dění v dané lokalitě po nejbližšího čtvrt roku. Nejnebezpečnější konstelace v tomto horoskopu je přesná opozice mezi Marsem ve znamení Panny a Neptunem ve znamení Ryb. V důsledku toho lze očekávat v následujících třech měsících epidemie infekčních chorob postihujících zejména střevní trakt, na cestách je nutno dodržovat zásad správné hygieny, na scéně se mohou objevit rekombinované viry a nové choroboplodné bakterie. V určitých lokalitách, kde Mars či Neptun vychází nebo kulminují se to projeví nejintenzívněji a navíc zde mohou přijít i prudké bouře, cyklóny a zemětřesení doprovázená tsunami a ekologickými haváriemi. Tyto lokality jsou následující – severozápad Kanady a Aljaška, Brazílie, Saudská Arábie, Etiopie, Jemen, Keňa, Tanzánie, východní pobřeží Číny, Korejský poloostrov, jižní ostrovy Japonska, Indonésie a centrální část Austrálie jak na severu tak na jihu. Mimo tyto lokality se tyto konstelace neprojeví tak dramaticky, v obecné rovině se bude bohatá avšak stárnoucí a do značné míry zdegenerovaná euroatlantická civilizace potýkat s velkým nárůstem tělesně i duševně nemocných obyvatel, jejichž léčení zaplatit bude čím dál tím více palčivějším problémem.Pondělí a úterý

Ponělí a úterý dopoledne budou ovlivňovat vcelku pozitivně působící konstelace přející setkáním s přáteli, návštěvám kulturních aktivit a tvůrčí činnosti. Venuše pohybující se znamením Lva totiž vytvoří harmonickou vazbu s Uranem ve znamení Berana. Této příjemné konstelace je rovněž možno využít k navazování nových obchodních či partnerských kontaktů. V úterý večer se může poněkud ochladit v přírodě i v mezilidských vztazích díky kvadratuře mezi Lunou ve znamení Panny a Saturnem ve znamení Střelce.

Středa a čtvrtek

Ve středu v 7.30 hod ráno nastává novoluní ve znamení Panny a díky tomu by měla stoupat produktivita práce. V lidských duších to bude probouzet touhu po rozšiřování si obzorů při studiu a zabývat se otázkami zdraví či zdravé výživy.

Pátek až neděle

Pátek a sobotu pozitivně ovlivní harmonický aspekt mezi tranzitující Venuší a Sluncem naší republiky, což předznamenává úspěchy našich umělců, kreativců a byznysmenů. V neděli ( částečně i v sobotu ) a v příští pondělí se bohužel astrologické klima zhoršuje díky kvadraturám mezi Merkurem a Marsem republiky a Saturnem mundánním. Navíc se Mars ocitne v opozici na Neptuna, takže lze očekávat řádění živlů přírodních i teroristických. Vyloučit nelze zemětřesení doprovázené vlnami tsunami, možé jsou i logické havárie a znečištění vodních zdrojů či rozkolísání cen ropy.

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR