Horoskop týdne od 11. do 17. září 2017

Horoskop týdne od 11. do 17. září 2017

V tomto týdnu bude na ekliptice a pravděpodobně i v přírodě panovat velmi proměnlivé klima, které vyvrcholí v úterý a ve středu, kdy se uzavře velký kosmický kříž mezi Lunou v Blížencích, Saturnem ve Střelci, Sluncem, Merkurem a Marsem v Panně a Neptunem v Rybách. V důsledku toho může panovat proměnlivost nálad u citlivých jedinců i třeba investorů na akciových trzích. Dominovat však bude silně obsazené znamení Panny vybízející lidi k tomu, aby se starali o své zdraví a o zdravou výživu či o vzdělání.Pondělí

Luna se bude až do 21.29 hod pohybovat znamením Býka, ve kterém přeje jak setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku tak ekonomickým rozvahám o budoucích investicích.

Úterý a středa

Na ekliptice se v těchto dnech naplno rozvine v úvodu zmiňovaný velký kosmický kříž, který světu může přinést řádění přírodních i teroristických živlů. To, co bude vypadat jako snadno řešitelné, se může zanedlouho zvrtnout a naopak to, co bude na první pohled obtížné, se může rychlostí blesku důstojně vyřešit. Slunce v kvadrátu se Saturnem však může světu přinést zemětřesení, sesuvy půdy a zřícení budov.

Čtvrtek a pátek

V tyto dny by měla stoupat produktivita práce, lidé by měli být velmi činorodí a schopní se ctí dostát svým závazkům. Luna totiž bude postupovat znamením Raka a uzavře harmonické vazby se Sluncem, Merkurem a Marsem ve znamení Panny.

Sobota a neděle

V tyto dny se bude Luna pohybovat znamením Lva, což přeje aktivnímu odpočinku při sportu a při zábavách všeho druhu.

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR